вівторок, 10 травня 2016 р.

Спортивні змагання до Дня Перемоги

9 травня 20016 року у с. Октябрське на майданчику зі штучним покриттям пройшов IV традиційний турнір з міні-футболу пам’яті С.І. Ілієнко, присвячений до Дня Перемоги.
На початку змагань учасники вшанували пам'ять солдат, які загинули під час бойових дій у Другій світовій війні, хвилиною мовчання. Участь прийняло 6 команд. І місце посіла команда м. Дружківка, ІІ місце зайняли футболісти м.Добропілля ш-та «Алмазна», ІІІ – команда юніорів с.Октябрського.

Спонсором виступив Гейченко О.В. при участі Донецької обласної організації «Спорт для Всіх».  За зайняті призові місця команди отримали кубки, іменні медалі та грошові винагородження
Щиро дякуємо родині  С.Ілієнко  та тренеру-викладачу КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради Чернишову В.О. за сприяння у проведені заходу.
Набагато важливіше пам'ятати про це свято не лише як про зайвий вихідний день, а як про День Перемоги 9 травня.