понеділок, 30 травня 2016 р.

Наші досягнення у Всеукраїнському турнірі з боксу

З 24 по 28 травня 150 спортсменів з вісімнадцяти міст приймали участь у Всеукраїнському турнірі з боксу.
        27-28 травня відбулися півфінальні та фінальні бої, переможці яких  будуть представляти Донецьку область на Чемпіонаті України з боксу серед молоді і чоловіків та Всеукраїнському майстерному турнірі пам'яті Євгена Кужельного, який за традицією відбудеться в місті Хмельницький з 11 по 17 липня 2016 року.
       Добропільський район представляли вихованці тренера КЗ «Дитячо-юнацької спортивної школи»  Павла Івахненко.
Команда посіла почесне  2-е місце, поступившись тільки команді  міста Покровськ...
        За підсумками змагань серед чоловіків кращим боксером став Олександр Михалко (Бахмут - Білицьке, ШВСМ, тренери Анатолій Переяслав, Павло Івахненко). Нагороду за волю до перемоги отримав Василь Михно (ДЮСШ ДРР, тренер Павло Івахненко).
         На урочистому закритті змагань були присутні почесні гості: голова військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької державної адміністрації Володимир Мицик, заступник начальника управління Наталія Точилова, Президент Регіональної Федерації боксу Донецької області Дмитро Єлісєєв.