середа, 25 січня 2017 р.

Обласна конференція асоціації фермерів та землевласників    24 січня 2017 року в залі  засідань Добропільської районної ради відбулася обласна конференція фермерів та землевласників. В конференції взяли участь в.о. начальника департаменту агропромислового розвитку та розвитку сільських територій Донецької ОДА Олександр Дзигім, в.о. начальника Держкомзему Донецької області Дмитро Штагер, голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов, голова Харківської обласної організації АФЗ Іван Биков, голова Луганської області організації АФЗ, голова Донецької обласної організації АФЗ Олег Симоненко та представники районних організацій фермерів та землевласників.

    На конференції обговорювався та затверджувався Статут обласної організації, звернення фермерів Луганської області до АФЗУ. Було обрано раду асоціації та обрано делегатів на з’їзд фермерів та землевласників, який буде проходити в місті Київ.
   В.о. начальника департаменту агропромислового розвитку та розвитку сільських територій Олександр Дзигім поінформував присутніх про програми фінансової підтримки фермерських господарств з обласного бюджету та коштів міжнародної технічної допомоги.
   Обговоривши проблемні питання діяльності фермерських господарств, делегати конференції підтримали звернення фермерів  Луганської області до АФЗУ та органів влади.