пʼятниця, 28 квітня 2017 р.

Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного. «Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота навесні»
    Як добре, коли люди мають можливість отримати корисну інформацію із перших вуст, особливо, коли ця інформація стосується працевлаштування і є можливість поспілкуватися безпосередньо з роботодавцем. Тому ярмарки вакансій та послуг служби зайнятості завжди виправдовують своє призначення.
    26 квітня поточного року на території Добропільського міського центру зайнятості було проведено «Ярмарок вакансій «Робота навесні» , які відвідали 230 осіб , 20 з яких – внутрішньо переміщені особи, 5 - учасники АТО ).
   Ярмарок вакансій проводився з метою забезпечення роботодавців Добропілля та Добропільського району сезонними працівниками та прискорення працевлаштування безробітних і шукачів роботи, в тому числі демобілізованих військовослужбовців учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів тощо.
    У заході взяли участь представники Добропільської міської ради та райдержадміністрації, соціальні партнери та 20 роботодавців, які надали більше 105 вакансій на підприємствах регіону. До уваги присутніх була надана інформація про вакансії у містах, розташованих поблизу м.Добропілля та Добропільського району, а саме: у Покровську, Мирнограді, Олександрівці, Краматорську, Дружківці, Слов’янську, Костянтинівці.
  Під час заходу присутні ознайомились з потребами роботодавців у робочій силі, з послугами, які надає служба зайнятості. Учасники ярмарку мали можливість отримати юридичні консультації з питань зайнятості, консультації фахівця з питань вибору професій, пройти тестування із застосуванням сучасних психологічних методик. Фахівці центру зайнятості ознайомили відвідувачів з можливостями проходження професійного навчання в навчальних закладах Донецької області, які пройшли конкурсний відбір та ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».
   Акцент був зроблений на використанні в роботі інноваційних технологій, а саме:
- запис відео вакансій, відео резюме, відео презентацій, проведення онлайн-співбесід, створення оцифрованого резюме);
- організація дистанційного навчання з використанням масових безкоштовних освітніх платформ;
- активна участь у грантових проектах Чеської неурядової організації «Людина в біді»;
- інформування роботодавців щодо можливостей мобільного додатку для платформ Андроїд «Cabinet».
    Результатом роботи ярмарку вакансій стало: 48 учасників заходу запрошено для проходження співбесіди безпосередньо на підприємства з подальшим працевлаштуванням, 7 безробітних отримали направлення на працевлаштування.
    Добропільський міський центр зайнятості і надалі буде працювати над тим, щоб подібні заходи були результативнішими в плані сприяння працевлаштуванню, надання інформації, залучення інших роботодавців, які мають потребу у кадрах та мотивації безробітних до пошуку роботи.
Джерело: Добропільський міський центр зайнятості.