четвер, 27 квітня 2017 р.

Формуємо податкову культуру разом     З метою налагодження партнерських відносин, Добропільською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області 26 квітня 2017 року проведено семінар для платників податків, темою якого стали такі надзвичайно актуальні питання як детінізації доходів громадян, легалізація заробітної плати, формування звітності по єдиному соціальному внеску, електронні сервіси ДФС України за участю представників Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.
    Зі вступним словом до платників звернулась начальник Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Єльникова А.П., яка в свої промові наголосила на необхідності формування високої податкової культури платників, що повинно призвести до підвищення рівня сплати податків до бюджетів усіх рівнів.

   Під час проведення семінару платники податків отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно й у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на органи Державної фіскальної служби України, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску. Також платники мали змогу дізнатися про нововведення, пов’язані з роботою електронних сервісів ДФС України.
  Не залишилось без уваги актуальне питання легалізації доходів громадян.
  Фахівці інспекції акцентували увагу на найчастіше поширених помилках при поданні податкового розрахунку за формою 1ДФ та надали відповідні роз’яснення.
  Учасники семінару отримали відповіді на питання, які виникали в ході проведення семінару.
Джерело: Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області.