четвер, 29 червня 2017 р.

Увага! З липня 2017 року у місті Покровськ Донецької області почне функціонувати новий підрозділ митного оформлення

        З початку липня 2017 року розпочне свою роботу новостворений підрозділ митного оформлення Донецької митниці ДФС, місцем дислокації якого є місто Покровськ, вул. Захисників України, 4а.
       За ініціативи Донецької митниці ДФС, що була підтримана керівництвом Державної фіскальної служби України та за сприяння Голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, міського Голови м.Покровськ Руслана Требушкіна та Донецької торгово-промислової палати наразі реалізовано проект, який позитивно впливатиме на покращення та відновлення активності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності міста Покровськ та прилеглих районів.
      Створення у місті Покровськ підрозділу митного оформлення спрямоване на:
–  здешевлення логістичних та страхових витрат підприємств за рахунок оптимізації маршрутів поставок вантажів;
– максимальне наближення місця митного оформлення до отримувача/відправника імпортованих/експортованих товарів з метою зручності здійснення суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності митного оформлення товарів.
     У новому  підрозділі створено всі належні умови для забезпечення здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів  суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності відповідно до вимог чинного законодавства.  
    Шановні підприємці! Керівництво Донецької митниці ДФС гарантує всім учасникам зовнішньоекономічної діяльності високоякісний сервіс і  прозорість  при виконання митних формальностей та сподівається  разом з Вами продовжити будувати партнерські та відкриті  відносини заради економічної стабільності та  розвитку регіону.
Джерело: ГУ ДФС у Донецькій області.