понеділок, 28 серпня 2017 р.

Ювілей заслуженого механізатора   28.08.2017 року голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна разом з представником Президії районної ради ветеранів В`ячеславом  Даном привітали з ювілеєм Анатолія  Мамонова, заслуженого механізатора.

  Анатолій Григорович народився 28 серпня 1947 року в с. Завидо-Кудашеве. Батьки присвятили своє життя і працю рідній землі Добропільщині. Батько, Григорій Андрійович, після повернення з фронту працював у рідному селі зав. фермою, бригадиром; мати, Уляна Корнилівна, працювала на птахофермі, в польовій бригаді. Анатолій закінчив Олександрівське професійно-технічне училище, став механізатором, 3 роки служив у м. Конотопі Сумської області. В 1908 році після служби в армії повернувся в рідне село і продовжив працювати в колгоспі «1 Травня» механізатором. Цітуємо із міськрайонної газети «Шлях перемоги» за 1987 рік його слова: № У свій час мені повезло з наставником, ще й досі пам’ятаю його слова про те, що механізатором може бути кожний. Куди важливіше стати хліборобом. І він став відомим хліборобом на Добропільській Землі. 44 роки він славив своє господарство, рідне село, Добропільський район, Донецьку область.  На збиранні врожаю на своєму комбайні СК-5 «Нива» завжди був серед передовиків жнив.
    В 1975 році Анатолій Григорович був нагороджений орденом Трудового  Червоного Прапора, в 1984 році йому було присвоєно почесне звання «Заслужений механізатор України», а в 1986 році – чергова нагорода – орден Жовтневої революції. 
  47 років поруч з Анатолієм Мамоновим іде по життю його дружина Валентина Дмитрівна. Разом з дружиною вони виростили 2-х синів і доньку, виросли і підростають онуки.
   Старший онук Сергій закінчив Луганський сільськогосподарський інститут, Кирило – курсант Одеської військової академії, Карина – учениця 10 класу однієї із Київських шкіл, Маша – учениця 6 класу однієї із шкіл м. Добропілля.
  На пенсії Анатолій Григорович на власному тракторі обробляє земельний пай, город, любить порибалити, чекає в гості дітей і онуків.
  Добропільська районна рада вітає з ювілеєм! Бажаємо здоров’я та родинного затишку  на довгі літа!