вівторок, 31 жовтня 2017 р.

В селі Ганнівка пройшли заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників    В селі Ганнівка відбулося урочисте святкування, присвячене Дню визволення України від фашистських загарбників.
    На свято були запрошені ветерани та діти війни. З привітальним словом виступила голова сільської ради Лілія Тихонова.

   В сільському будинку культури відбувся концерт, де місцеві таланти  привітали піснями і танцями наших героїв та хвилиною мовчання вшанували тих, загиблих в боях за визволення України і  тих хто пройшов всі тяготи війни, але не дожив до цього дня. Всім виступаючим були вручені подарунки від народного депутата Кісельова А.М.
  Після концерту всі бажаючі прийняли участь у висадці калини, бо саме вона символізує вічну людську пам’ять та незнищенность. Калину саджали на могилах померлих козаків та воєвод, які боролися за незалежність та свободу українського народу. Калина уособлює в собі все те, що робить нас людьми.
   В цей день пригадали імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.
   Завершився захід пригощанням всіх присутніх смачною шурпою.
Джерело: сайт Ганнівської сільської ради.