понеділок, 13 листопада 2017 р.

Благодійна акція «Віддай серце дітям!» в фотографіях і фактах         Рік 2009-й  - третій рік благодійної акції.

   В 2009 році було змінено формат проведення ялинки в районній раді до Дня Святого Миколая. Благодійники вирішили підтримати юних художників за допомогою аукціону. Сільські діти малювали картини маслом, гуашевими фарбами, аквареллю, олівцями.
        Гаврилюк Ліля  з смт Святогорівка назвала свою картину «Настрій», Тирінова Марина з с. Золотий Колодязь – «Зимова ніч», Омельченко Олександр з с. Шахове – «Ніч перед різдвом», Шевкун Анастасія ї с. Шилівка – «Теремок», Кравченко Аліса з с. Добропілля – «Мій рідний край» та інші.

    Кошти від продажу картин юні художники витратили на новорічні та різдвяні подарунки для молодших братиків та сестричок, матусь. Право відкрити аукціон було надано Гапичу Миколі Миколайовичу, голові районної ради на той час, бо День Святого Миколая – це і його свято.
   Серед благодійників були: Стрепоченко І.П., Шевченко В.Г., Бєлова Т.Ф., Пітик Н.Є., Харчинський О.В., Бєлянкіна Т.М., Демченко О.В., Лінкіна В.О.,  Вороненко  І. В., Шаров В.С., Шевченко В.О., Якунін І.В., Подлєсний І.М.
    13 робіт сільських юних художників придбали Ірина Василівна Вороненко та Олександр Вікторович Харчинський. Ці роботи розмістили у пансіонаті на березі моря для працівників свого підприємства.
    Наровілова Л.В. – голова Добропільської районної жіночої організації.