четвер, 7 грудня 2017 р.

Працівники органів місцевого самоврядування району



    Голови Добропільської районної ради часів незалежності України:
Ровний Валерій Григорович  (1991-1992);
Трегубенко Олександра Іванівна (1992-1994);
Стрипаченко Валерій Миколайович (1994-1998);
Верютін Анатолій Іванович (1998-2006);
Гапич Микола Миколайович (2006-2015);
Бєлянкіна Тамара Миколаївна (2015 - по теперішній час).
      Найбільшу частину свого життя служінню своїм громадам присвятили сільські голови:
  Октябрської сільської ради – Кучеріненко Володимир Миколайович (з 16.11.1992 – по теперішній час);
 Світлівської сільської ради – Колосов Валентин Валентинович (з 14.07.1994 – по теперішній час);
 Шилівської сільської ради – Гайдоба Валерій Петрович (з 03.10.1996 – по теперішній час)
та секретарі:
 Ганнівської сільської ради – Стоноженко Лариса Григорівна (з 14.07.1987 по 13.11.2015);
 Світлівської сільської ради – Чернявська Людмила Володимирівна (з 24.03.1982 – 01.12.2010);
 Золотоколодязької сільської ради – Ралькіна Тетяна Анатоліївна (з 28.12.1985 по 20.11.2009);
Шилівської сільської ради – Циганок Наталя Петрівна (з 19.03.1990 – по 15.11.2010).
    Значний час в органах місцевого самоврядування пропрацювали:
Першина Олена Юріївна – секретар Октябрської сільської ради;
Рижинков Микола Леонідович – Золотоколодязький сільський голова;
Лоташ Тетяна Василівна – секретар Добропільської сільської ради;
Пічаджи Володимир Костянтинович, Суботіна Любов Михайлівна – сільський голова та секретар Новоторецької сільської ради;
Заровня Таїса Анатоліївна та Тітов Олександр Володимирович – Ганнівські сільські голови;
Капля Михайло Олексійович, Петриків Світлана Федорівна  - сільський голова та секретар Нововодянської сільської ради;
Мінакова Лідія Володимирівна – секретар Никанорівської сільської ради;
Пелипенко Іван Миколайович (пішов з життя), Крець Галина Григорівна, Авраменко Тетяна Анатоліївна –  сільські голови та секретар Святогорівської селищної ради та інші.