середа, 6 грудня 2017 р.

Благодійна акція «Віддай серце дітям!» у фотографіях і фактах     Продовжуємо знайомити читачів нашого сайту з історією проведення благодійної акції «Віддай серце дітям». 

Всьоме хол Добропільської райдержадміністрації прикрасила новорічна благодійна ялинка у 2013 році. 
Для 59 сільських дітей Святитель Миколай втілив в життя їх найзаповітніші мрії. Саму ялинку привіз до свята Гайдоба В.П. – Шилівський сільський голова, а прикрасами стали яскраві листівки, написані дітьми доброму святому.

Відкриваючи ялинку, голова районної ради М.М.Гапич висловив найтепліші побажання, а також першим зняв із деревця належну йому листівку.
Наровілова Л.В. не могла обійти прохання 9 – річної дівчинки з с.Новий Донбас, яка мріяла про сукню принцеси. Зазвичай такі наряди донькам купують матусі, але ця дівчинка росте без матері. Не відгукнутися на її прохання було неможливо.
Середа Ю.І. передав своєму малому земляку, учневі Октябрської школи, бажаний подарунок – великий автомобіль.
Депутат районної ради А.М.Батицький не просто виконав прохання, викладене у листівці, а ще й привіз малому пухнасту лісову красуню.
Були вручені подяки тим спонсорам, хто постійно відгукується на благодійні акції. Зокрема Т.Б.Мірошнікову, В.М.Кучеріненку, І.П.Стрепоченко, Н.Є.Пітик.
Добрий святий розпочав найулюбленішу пору дітлахів, коли кожен отримав те, про що мріяв і на що сподівався цілий рік.