пʼятниця, 29 грудня 2017 р.

Семінар для роботодавців у Центрі розвитку підприємництва із залученням працівників управління Держпраці

        Добропільський міський центр зайнятості разом з соціальними партнерами постійно проводить інформаційні заходи.
        Так 27 грудня 2017 року у Центрі розвитку підприємництва разом з управлінням Держпраці у Донецькій області провели спільний тематичний семінар з питань змін у діючому законодавстві про працю та зайнятість населення.

      Директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць ознайомила роботодавців з нововведеннями щодо впровадження нових форм роботи у діяльності служби зайнятості у 2017 році та її пріоритетні засади.
    Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Гончарова та провідний юрисконсульт Альона Петрова розповіли про зміни до Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, які набрали чинності з 22.12.2017 року та зміни до статті 14 Закону України « Про зайнятість населення». Всіх присутніх роботодавців було запрошено до співпраці зі службою зайнятості.
     Головні державні інспектори управління з питань праці Олена Федорова та Яна Ковальова довели до відома підстави та правомірність проведення перевірок, наслідки і штрафні санкції за порушення трудового законодавства, ознайомила присутніх з Законом України 1774-VIII, надала відповіді на численні запитання присутніх.
     У заході також прийняла участь державний спеціаліст, інспектор праці Добропільської міської ради Нікітенко Юлія.
     На завершення роботодавці мали можливість отримати відповіді в індивідуальному порядку.

Джерело: Добропільський міський центр зайнятості