середа, 31 січня 2018 р.

На Донеччині детінізовано працю понад 7 тис. працівниківОдним з нагальних питань, яке потребує цілеспрямованого підходу щодо його вирішення, є легалізація трудових відносин та заробітної плати. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.
Дбаючи про повернення втрачених ресурсів в економіку держави, фіскальна служба Донецької області продовжує вживати заходи щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, що дасть можливість підвищити соціальний захист громадян та спрямувати кошти на розвиток регіону.
За минулий рік у регіоні роботодавці офіційно працевлаштували 7012 громадян, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 5,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,7 млн грн військового збору, а також 6,2 млн грн єдиного внеску.
Продовжується робота податківців і з підприємствами регіону в питаннях додержання мінімальних гарантій в оплаті праці. За рахунок підвищення заробітної плати 1906 підприємствами регіону бюджет додатково отримав 10,3 млн грн податків, зборів та єдиного внеску.
Нагадуємо, що Законом України від 07 грудня 2017 року № 2246-VІІІ «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 січня 2018 року встановлено мінімальну заробітну плату у розмірі 3723 гривні.
З початку року, завдяки проведеній роботі з виявлення та упередження ухилення від оподаткування доходів громадян, до державної реєстрації залучено 2754 громадянина, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації, а до бюджету додатково сплачено 9,1 млн грн податків, зборів  та єдиного внеску.
Шановні громадяни! Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує: вимагайте від роботодавців офіційного працевлаштування!