неділю, 14 січня 2018 р.

Змагання з боксу

З 10 по 13 січня 2018 року на маріупольській арені СК "Іллічевец" відбувся чемпіонат Донецької області з боксу, присвячений пам'яті Володимира Смирнова. На ринзі змагалися спортсмени в категоріях "юнаки", "молодь" та "чоловіки".
        Ігор Телегін, чемпіон Донецької області у ваговій категорії (72 кг), бій виграв  у боксера з міста Вугледар нокаутом у першому раунді., в другому бою з величезною перевагою  здобув перемогу над боксем з міста Маріуполь.

23 січня Ігор Телегін представлятиме Донецьку область на зональному чемпіонаті України, який відбудеться в місті Покровськ.
   Вихованці Павла Івахненка боксували в двох вагових категоріях. Артем Смоляк (34 кг) став призером змагань.
   Вітаємо тренера і керівництво комунального закладу "ДЮСШ" з черговою перемогою їх вихованців.