четвер, 31 травня 2018 р.

Хроніка обласних новин30 травня 2018 року у місті Краматорськ за участі керівництва області відбулася прес-конференція зі спортсменами та тренерами Донецької області, які досягли значних спортивних результатів. Від Добропільського району взяли участь виконавчий директор Регіональної Федерації з боксу Павло Івахненко зі своїм вихованцем Максимом Пилипцем.

«Донецька область дуже багата на спортсменів. Я хочу подякувати за титанічний труд нашим тренерам, які не дивлячись на всі труднощі,  що є у тренувальному процесі, продовжують робити свою роботу професійно та патріотично. І це заслуговує на величезну повагу. У нас є певні зрушення у будівництві олімпійської бази у Святогірську – ми вже отримали землю і зараз працюємо над проектно-кошторисною документацією», – наголосив під час виступу заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський.
Також заступник керівника Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський нагородив чемпіонів та їх тренерів подяками і грошовими винагородами.


 Джерело: Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації