пʼятницю, 29 червня 2018 р.

Участь у тренінгу27 червня 2018 року відбувся тренінг «Практика управління закладом первинної медико – санітарної допомоги. Актуальні питання при переході на нову модель фінансування на первинному рівні» для головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги та їх заступників, який організовано ГО «Асоціацією сімейної медицини Донецької області» спільно з Департаментом охорони здоров’я Донецької ОДА та Донецьким національним медичним університетом.

Розглядалися питання стратегічного планування та стратегічних пріоритетів, управління фінансами в закладі первинної медико – санітарної допомоги.
Сертифікований тренер з управління закладами первинної медичної допомоги U-LEAD, фахівець з медичного супроводу проектної діяльності міжнародної НУО «Прем’єр УржансІнтернасьональ»  показав, як працює  Клієнтський сервіс.
Жваво обмінювалися досвідом щодо підготовки документів та укладання договорів з НСЗУ.
Були надані відповіді та роз’яснення на запитання медичних керівників.
В цьому заході взяла участь заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Районний центр первинної медико – санітарної допомоги Добропільської районної ради» Наталя Руденок.