понеділок, 29 жовтня 2018 р.

Вічний вогонь пам'яті

   Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури. Багато, як українських, так і митців слова всього світу, присвятили свої твори темі війни. Це - Андрій Малишко, Олександр Довженко, Володимир Сосюра, Павло Тичина, Олесь Гончар, Ліна Костенко та багато інших.
 Ми йдемо до могильних плит, щоб віддати данину вдячності, проголосити клятву вірності, вклонитися низько подвигу старшого покоління.
  26 жовтня 2018 року бібліотекар Нововодянської сільської бібліотеки, директор будинку культури, працівники сільської ради разом з учнями та вчителями місцевої школи здійснили покладання квітів до обеліску загиблим односельцям у Другій світовій війні.
 З цієї нагоди в сільській бібліотеці для користувачів представлено календарний перегляд «28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників».