середа, 28 листопада 2018 р.

На Донеччині митниками виявлено порушень митних правил на майже 56 млн гривень

    Митниками Донеччини протягом 10 місяців поточного року виявлено та задокументовано 214 порушень митного законодавства на загальну суму понад 55,9 млн гривень. У 21 випадку предмети правопорушень, вартість яких за попередньою оцінкою складає більше 52 млн грн, вилучено.
   Крім того, до відповідних правоохоронних органів спрямовано 8 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень.
    У половині випадків інформація про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань очікується, по двох справах здійснюються кримінальні провадження.
    Спільно з правоохоронцями Донецької області проведено 23 спеціальні заходи з протидії порушенням митного законодавства та профілактики злочинів у митній та податковій сферах. За їх результатами складено 25 протоколів про порушення митних правил. Серед предметів правопорушень, традиційно, переважну більшість складають тютюнові вироби.
    До того ж, внаслідок сплати штрафів, накладених митницею та судом, коштів, добровільно сплачених порушниками митного законодавства у зв’язку з припиненням справ шляхом компромісу, а також грошових коштів, отриманих від реалізації конфіскованих предметів, держава вже отримала понад 1 млн гривень.


Джерело: ГУ ДФС у Донецькій області.