понеділок, 28 січня 2019 р.

Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації за тиждень

 До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 21.01.2019 по 25.01.2019) звернулося та отримало консультації 235 особа, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 19 осіб, надання та призначення субсидії – 138 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 34 особи та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 39 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 5 осіб.
    За тиждень спеціалістами управління призначено 34 види допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».
     Надано запити до підприємств надавачів житлово-комунальних послуг щодо підтвердження використання житлово-комунальних послуг та до селищної, сільських рад для отримання довідок про забезпеченість громадян житловою площею (склад сім’ї) для призначення субсидії.
  Направлено відповіді на запити Донецького обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат стосовно перевірки в БД ASOPD_SOC щодо перебування на обліку 125 внутрішньо переміщених осіб.
    Згідно графіку перевірок головним спеціалістом з контролю за призначенням та виплатою пенсій перевірено 16 пенсійних справ. З Державного реєстру речових прав на нерухоме майно сформовано 8 витягів на осіб, що звернулися за призначенням державної допомоги відповідно до пастанови КМУ № 505.
    Відділом соціального інспектування проводилися перевірки матеріально - побутових умов внутрішньо переміщених осіб та осіб, які звернулись за призначенням соціальної допомоги.
   Підготовлені матеріали для проведення комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО та комісії з питань призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
   Кредиторська заборгованість станом на 28.01.2019  складає 59,0 тис. грн.,
в тому числі:
- по субсидіям на житлово-комунальні послуги (підприємствам) – 8,2тис. грн.;
- по пільгам на житлово-комунальні послуги (підприємствам) – 40,7 тис. грн.;
- виплата грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування
громадян які постраждали в наслідок ЧАЕС -10,1 тис. грн.
  Джерело: Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.