вівторок, 26 лютого 2019 р.

Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації за тиждень

 До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 18.02.2019 по 22.02.2019) звернулося та отримало консультації 209 особи, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 24 особи, надання та призначення субсидії – 35 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 58 осіб та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 67 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 25 осіб.

   За тиждень спеціалістами управління призначено 58 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».
Укладено договір на забезпечення особи з інвалідністю кріслами колісними (загальна вартість укладених договорів 15,5 тис. грн.).
   Прийнято заяву від учасника АТО щодо направлення на психологічну реабілітацію, сформовано та направлено до санаторно – курортного закладу запит на бронювання місця згідно наданої заяви.
    Надано запити до підприємств надавачів житлово-комунальних послуг щодо підтвердження використання житлово-комунальних послуг.
     В ПК «Житлові субсидії» по 1523 особовим справам змінено поштові індекси населеного пункту та поштові індекси відділення поштового зв’язку, відповідно до листа АТ «Укрпошта».
Надано файли-запити до ДФС та ДОУПФУ Донецької області, щодо отриманих сум доходів платниками податків, які звернулися за призначенням субсидії.
   Згідно графіку перевірок головним спеціалістом з контролю за призначенням та виплатою пенсій перевірено 32 пенсійні справи. З Державного реєстру речових прав на нерухоме майно сформовано 13 витягів на осіб, що звернулися за призначенням державної допомоги відповідно до постанови КМУ № 505.
   Відділом соціального інспектування проводились перевірки матеріально - побутових умов внутрішньо переміщених осіб та осіб, які звернулись за призначенням соціальної допомоги. Протягом тижня були підготовлені та направлені звіти.
Кредиторська заборгованість станом на 25.02.2019 р. складає 15,9 тис. грн., в тому числі:
- по пільгам на житлово-комунальні послуги (підприємствам) – 3,7 тис. грн.;
- виплата грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян які постраждали в наслідок ЧАЕС -12,0 тис. грн.;
- надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг - 0,2 тис.грн.
Джерело: Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.