четвер, 28 лютого 2019 р.

Зустріч з мешканцями Золотоколодязьської сільської ради     26 лютого 2019 року заступник начальника відділу обслуговування громадян №1 Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Катерина Шевелєва провела виїзний прийом громадян та зустріч із трудовим колективом Золотоколодязьської сільської ради.
    Фахівець розповіла присутнім про проведення масового перерахунку пенсій в березні 2019, про те, що за рішенням Уряду з 1 березня 2019 року монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України.
    Далі спеціаліст управління звернула увагу присутніх на проведення широкомасштабної акції «Допоможи своєму майбутньому!», на переваги отримання пенсії через установи банків, про нові функціональні можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України та сучасного безкоштовного онлайн-сервісу інформування громадян шляхом смс-повідомлень.
   По закінченню заходу Катерина Іванівна відповіла на всі питання та роздала тематичні буклети і листівки для самостійного ознайомлення.

   Джерело: Добропільське об'єднане управління ПФУ Донецької області.