четвер, 28 лютого 2019 р.

Корисний досвід


 27 лютого 2019 року фахівці Добропільського міського центру зайнятості продовжують практику проведення навчальних семінарів з питань бізнес – планування в Центрі розвитку підприємництва.
   Захід відкрила начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко, яка представила Олексія Деркача як яскравий приклад успішного шляху від безробітного до власника «3D Центра». Визначитися з майбутнім заняттям Олексію допомогли фахівці Добропільського міського центру зайнятості. За сприянням центру зайнятості Олексій пройшов навчання, отримав грошову допомогу та відкрив «3D Центр».
  «3D Центр» Олексія надає наступні послуги:
· розробка індивідуального дизайну інтер’єрів житлових і громадських будівель;
· створення професійної візуалізації (фотореалістичних 3D-моделей інтер’єрів) на основі реальних матеріалів, меблів, сантехніки і предметів інтер’єру;
· розробка детальних розмірних креслень;
· допомога в підборі, замовленні та закупівлі необхідних матеріалів і меблів;
· авторський нагляд.
    Олексій надає послуги, які раніше не були доступні мешканцям міста та району, але мають попит на ринку праці.
    Впродовж зустрічі фахівці служби зайнятості розповідали про послуги, які сприяють розвитку бізнесу та стимулюють створення нових робочих місць. Відвідувачам заходу були продемонстровані презентації «Маємо ідеї для бізнесу» та он-лайн (мобільного) ЦРП на системі Android.
   Чимало запитань поставили присутні і на всі отримали відповіді.
   Захід відвідали 10 осіб, з них 3 діючих підприємця.
    Наступна зустріч діючих бізнесменів, підприємців-початківців та бажаючих започаткувати власну справу відбудеться 6 березня 2019 року о 10:00 год. 
   Довідки за телефоном: (06277) 2-88-45.
Джерело: Добропільський міський центр зайнятості.