пʼятниця, 29 березня 2019 р.

Ініціатива. Дія.Успіх.З метою сприяння територіальним громадам сіл та селищ Добропільського району у розв’язанні проблем соціально-економічного характеру та створення умов для підвищення активності населення, в 2016 році у практику роботи Добропільської районної ради було впроваджено конкурс міні-проектів.
Упродовж 2016-2018 років у Добропільському районі реалізовано 7 проектів на загальну суму 414 965 грн.. У результаті втілення цих проектів на території району було облаштовано один ігровий майданчик, покращено матеріально-технічний стан школи (придбано звукову апаратуру) та сільських клубів (придбано одяг для сцени, технічне обладнання, відновлено соціальну інфраструктуру), озеленено парк молоді та спорту, облаштовано ігрову кімнату для раннього розвитку дітей за методикою М.Монтессорі.

Цього року, згідно з розпорядженням голови Добропільської районної ради  від 05.03.2019 №18, оголошено черговий конкурс міні-проектів у Добропільському районі. Прийом проектних пропозицій здійснюється до 12.04.2019.
Тож, шановні жителі району, долучайтеся до конкурсу та здійснюйте свої мрії щодо покращення життя своїх громад!