На порядок денний було винесено 4 питання.
Доповідачем
з першого питання про забезпечення виконання показників Програми
соціально-економічного розвитку району в сільськогосподарській галузі та
стан підготовки сільгосппідприємств району до проведення
весняно-польових робіт в 2019 році була начальник управління
агропромислового розвитку районної державної адміністрації Ольга
Андрійченко. Доповідач зазначила, що під урожай 2019 року посіяно 14790
га озимих культур на зерно, з яких 3511 га знаходяться в доброму та 8940
– в задовільному стані. Для проведення посіву ярих зернових культур
підприємствам району потрібно 670 тонн насіння, яким вони забезпечені.
Станом на 1 квітня ранні зернові культури вже посіяні на площі 1425 га (52 % до прогнозу). Техніка до проведення весняно-польових робіт підготовлена на 100%.
Проблемним є питання прискорення отримання санітарних паспортів на право завозу, зберігання та використання пестицидів і агрохімікатів, а також використання самих агрохімікатів не вище норми.
Після обговорення питання членами колегії, голова району надав доручення начальнику управління агропромислового розвитку доопрацювати рішення спільно з управлінням Держпродспоживслужби у Добропільському районі.
В.о.начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Ольга Бурковська отримала доручення після заслуховування її доповіді доопрацювати питання в частині конкретизації завдань на період підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
Члени колегії розглянули також питання про стан виконання виконкомами місцевих рад делегованих повноважень у сфері соціального захисту населення.
В доповіді Людмили Литвинової, заступника начальника управління соціального захисту населення, було відзначено, що у всіх 8 сільських радах прийнято програми соціального захисту учасників АТО та ООС, внутрішньо переміщених осіб, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.
Було рекомендовано сільським головам більш активно залучати безробітних, які перебувають на обліку в міському Центрі зайнятості, до участі в громадських роботах, запланувати видатки на проведення атестації робочих місць зі шкідливими та небезпечними умовами праці в дошкільних закладах освіти.
Після розгляду та обговорення кожного питання були прийняті відповідні рішення, керівникам відповідних районних служб надані доручення голови райдержадміністрації.
За інформацією Добропільської РДА.