середу, 26 червня 2019 р.

Святогорівська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Святогорівської селищної ради1. Організатор конкурсу – Святогорівська селищна рада, місце знаходження  - смт Святогорівка, пров. Поштовий, 10, Добропільського району, Донецької області.
         2. Підстава для проведення конкурсу: рішення сесії селищної ради від 24.06.2019 № УІІ/58-8 «Про організацію та проведення конкурсу із визначення виконавців послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Святогорівської селищної ради».
3. Місце і час проведення конкурсу: 85020, смт Святогорівка, пров. Поштовий, 10, зала засідань.
Відповідальний за проведення конкурсу: Бєлянкін Віктор Геннадійович, селищний голова, тел.2-89-87.

4. Для участі у конкурсі учасники повинні подати заяву на участь за встановленою формою і отримати конкурсну документацію за вищевказаною адресою у відповідального за проведення конкурсу.
5. Виконавець  послуг визначається для вивезення побутових відходів на території смт Святогорівка. Кількість мешканців – 2830 чол., кількість будинків – 1433. Загальний обсяг перевезень орієнтовано становить 930 куб на місяць. Відстань від полігону для розміщення побутових відходів – 25 км. Кількість контейнерів для зберігання та збирання побутових відходів – 300.
5.1. Для визначення кваліфікації учасників конкурсу конкурсна пропозиція повинна містити наступні відомості:
- наявність матеріально-технічної бази (кількість, технічний стан, право використання спеціально обладнаних транспортних засобів);
- відомості про досвід роботи та надання послуг з вивезення побутових відходів;
- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації (освіта, досвід роботи на відповідній посаді);
- вартість надання послуг.
5.2. Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали або засвідчені у встановленому законодавством порядку копії документів:
- Статут;
 - витяг з ЕДРПОУ;
- довідка про взяття на облік платника податків,
- довідки з банківської установи про наявність розрахункового рахунку;
- балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітний період;
- довідки відповідних органів державної податкової служби і пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;
- копії технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки на проходження ними технічного огляду;
- довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів (тип, вантажопідйомність, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать транспортні засоби);
- інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів.
6. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою у конверті, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу з надписом: «На конкурс з відбору виконавця послуг з вивезення побутових відходів» за адресою: Україна, Донецька обл., Добропільський р-н, смт Святогорівка, пров.Поштовий, 10, 85020.
7. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій через 30 календарних днів з дати оголошення про проведення конкурсу.  


Селищний голова                                                                             В.Г. Бєлянкін