вівторок, 30 липня 2019 р.

Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації за тиждень

     До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 22.07.2019 по 26.07.2019) звернулося та отримало консультації 202 особи, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 24 особи, надання та призначення субсидії – 46 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 53 осіб та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 49 особи, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 30 осіб.
     За тиждень спеціалістами управління призначено 49 видів допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».
    Надано запити:
- до підприємств надавачів житлово-комунальних послуг щодо підтвердження використання житлово-комунальних послуг;
- до сільських та селищної рад для отримання довідок про забезпеченість громадян житловою площею (склад сім’ї) для призначення субсидії.
    Надано файли-запити до ДФС та ДОУПФУ Донецької області, щодо отриманих сум доходів платниками податків, які звернулися за призначенням субсидії.
 Згідно графіку перевірок головним спеціалістом з контролю за призначенням та виплатою пенсій перевірено 21 пенсійну справу. З Державного реєстру речових прав на нерухоме майно сформовано витяги на осіб, що звернулися за призначенням державної допомоги відповідно до постанови КМУ № 505.
  Головним державним соціальним інспектором проводились перевірки матеріально - побутових умов внутрішньо переміщених осіб, осіб які звернулися за призначенням соціальної допомоги та житлової субсидії на придбання твердого пічного побутового палива.
   Управлінням соціального захисту населення забезпечено організацію оздоровлення 24 дітей на загальну суму 160646 грн., з них 9 дітей Шахівської ОТГ на суму 60838 грн
Кредиторська заборгованість станом на 26.07.2019 складає 129,29 тис. грн., в тому числі:
- по пільгам на тверде побутове паливо та скраплений газ (населенню) – 0,2 тис.грн.;
- по пільгам на житлово-комунальні послуги (підприємствам) – 62,16 тис. грн.;
- виплата грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян які постраждали в наслідок ЧАЕС - 11,6 тис. грн.;
- по субсидіям на тверде побутове паливо (населенню) – 30,49 тис. грн.;
- по пільгам на тверде побутове паливо та скраплений газ (населенню) – 24,84 тис.грн.
Джерело:  Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.