середа, 28 серпня 2019 р.

Іловайська трагедія - 5 років

   Президент  України підписав Указ №621/2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», який відзначатиметься  щорічно, 29 серпня.
   Видання цього указу спрямовано на підтримку ініціатив громадськості з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.


     П’ять років тому розпочалася одна з найчорніших сторінок в історії незалежної України  –  запеклі бої  за  Іловайськ.
    З метою вшанування пам’яті загиблих захисників України в бібліотеках Добропільського району  оформлено: книжкову виставку «Іловайська трагедія: хроніка протистояння» (центральна бібліотека), календарні виставки «Іловайськ: біль і пам’ять» (Вірівська, Світлівська бібліотеки), фото-виставка «Іловайський котел: пам’ятаємо» (Новодонбаська  бібліотека).
    Відбулися перегляди документальних фільмів  «Тінь Іловайська» (Новодонбаська  бібліотека),  «Іловайский котел» (Завидокудашевска бібліотека), «Іловайський котел пам’ятає» (Криворізька бібліотека),  проведена  інформаційна година «Іловайська  трагедія мовою фактів» (центральна бібліотека).