четвер, 19 вересня 2019 р.

Головне - влучити у ціль!


З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності  Центру розвитку підприємництва, 18 вересня 2019 року в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся ярмарковий день «Майстерня успіху».
Захід відкрила начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко,  яка   представила успішного підприємця-початківця Юрія Стрельнікова.

Завжди цікаво отримувати інформацію з перших вуст, тому сьогодні був запрошений один із колишніх безробітних, а нині успішний підприємець Юрій Стрельніков. Він розповів, як за підтримки служби зайнятості започаткував стрілецький тир «Таурус», демонстрував свої послуги та ділився власним досвідом з присутніми. Пан Юрій - молодий підприємець, який у червні 2019 року відкрив підприємницьку діяльність за допомогою коштів державної служби зайнятості. Для міста Добропілля це унікальний тир і приклад, коли захоплення стає власною справою. Підприємець не збирається зупинятися: в перспективі створення дитячих спортивних груп, організація заходів зі стрільби  для підприємств, закупівля більшої кількості обладнання, облаштування закритого майданчика для роботи в осінньо - зимовий період та негоду, а служба зайнятості від себе гарантує подальшу консалтингову підтримку.
           Багато питань, які поставили присутні, серед них - головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнес – плану. Підприємець  розповів про саму процедуру захисту бізнес – плану і ні одне питання не залишилось без відповіді.
           Справжні зміни — це не революція. Справжні зміни — це щоденні маленькі кроки кожного з нас. І чим більше цих кроків, тим більше можливостей і більший результат  - головна порада від успішного підприємця Юрія Стрельнікова.
 Наталія Ткаченко зупинилася на умовах участі у грантових проектах та  акцентувала увагу,  що на сході України розгорнув свою діяльність Проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) підтримка Східної України» (Проект USAID). Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні та за їх межами. Учасники зробили перший крок на шляху підприємництва та заповнили базову анкету індивідуальних бенефіціарів  Проекта USAID.
Семінар відвідали 11 осіб, в тому числі 3 діючих підприємця.
Можливості відкриваються для тих, хто рухається вперед!