субота, 28 грудня 2019 р.

Новорічний подарунок від держави

   Напередодні новорічних свят, особа з числа дітей – сиріт, Таранчук Андрій отримав довгоочікувану і бажану квартиру. Цій важливій події передувала кропотлива робота керівництва райдержадміністрації, управління соціального захисту населення та інших структурних підрозділів райдержадміністрації. 
    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №616) розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.08.2019 №225 було створено районну комісію з формування пропозицій щодо спрямування субвенції у 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа. Мета роботи якої – допомогти їм оформити своєчасно і в повному обсязі пакет документів для придбання житла. Члени комісії виїжджали на міста, де особи вищезазначеної категорії мали намір за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації придбати житло. 
    І ось нарешті, 26.12.2019 із спеціального рахунку Таранчука Андрія, кошти на придбання двокімнатної квартири в м. Краматорськ перераховано на рахунок продавця, згідно з договором купівлі – продажу житла, і новорічні свята Андрій зможе зустрічати у своїй новій квартирі. 
   Вітаємо тебе, Андрію, і радіємо за тебе!