середа, 29 квітня 2020 р.

ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ: БЕЗПЕКА І ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ МОЖУТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ

   Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. 
  Основною та важливою темою сьогодення є боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби, збереження здоров’я та життя працівників управління, їх сімей, наших відвідувачів. 
  З цією метою керівником управління виданий наказ «Про заходи щодо запобігання коронавірусу COVID-19 в Добропільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області», затверджено порядок дій, спрямованих на запобігання й поширення інфекції, та запроваджена дистанційна форма роботи.
  Для максимального обмеження контактів з населенням фахівці відділів обслуговування громадян надають консультації з питань пенсійного забезпечення за допомогою «гарячої телефонної лінії», в режимі skype-зв’язку, відповідають на звернення через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. 
  Лише документи для оформлення допомоги на поховання приймаються особисто з дотриманням всіх вимог санітарної безпеки, інші заяви подаються через спеціальні бокси. 
  Осторонь не залишається і профспілковий комітет управління, який оперативно забезпечив працівників індивідуальними засобами безпеки: масками, медичними рукавичками, антисептичними засобами. 
 Напередодні Дня охорони праці для підвищення обізнаності щодо профілактики та недопущення поширення інфекції на робочих місцях працівників керівництво управління ознайомило працюючих з Контрольним переліком заходів «Профілактика і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці». 
   Бережіть себе – збережете Україну! 

Джерело: Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області.