субота, 4 липня 2020 р.

«Співпраця з нею – це запрошення до щастя»    Колектив працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району щиросердечно вітає

                  Любов Олександрівну Марченко 
з Днем народження.
        Нашій службі пощастило мати партнерські відносини в наданні соціальних послуг населенню району з цією працелюбною, толерантною, мудрою, високоорганізованою, комунікабельною жінкою. Соціальний захист населення  – це один із багатьох напрямів діяльності громадської організації «Добре поле», яку Любов Олександрівна очолює багато років.

         За останні 5 років співпраці в рамках виконання соціальних контрактів між Добропільською райдержадміністрацією, Добропільською районною радою та глинодобувними підприємствами  реалізоване соціальне замовлення:
-  придбання засобів реабілітації для пункту прокату територіального центру;
-   забезпечення  санітарно-гігієнічними засобами  ліжкохворих підопічних;
-   придбання велосипедів та запчастин до них для соціальних робітників ;
-    підписка періодичних видань для ветеранів праці;
- забезпечення потребуючих  одиноких громадян похилого  віку та осіб з інвалідністю  продовольчими наборами.
          Завдяки співпраці з громадською організацією «Добре поле» підвищена якість соціальної послуги соціальної адаптації відділення денного перебування терцентру.  У 88-ми тематичних заходах, які відбулися у 9-ти населених пунктах району, взяли участь більше 3-х тисяч громадян. Ми вдячні Любові Олександрівні за  участь у нашій цінній для людей справі, тому, що ця робота проведена за покликом серця, на величезному позитиві з залученням керівників та спеціалістів райдержадміністрації та районної ради.
         Ваші  слова, Любове Олександрівно, викликали  у відвідувачів  повагу до історії району, давали відчуття впевненості  в завтрашньому дні, гордості   за поважних  земляків, наповнювали душі щастям.      

ДЯКУЄМО:
-       за особистий вагомий внесок, активну участь та підтримку ветеранського руху на території району;
-  за активну життєву позицію, за щирість у добрих справах, участь у щорічній благодійній акції «З добром у серці».

Шановна Любове Олександрівно!

      Красива і сяюча, ніжна і яскрава, квітуча і щедра, чуйна і мудра! Нехай Бог посилає Вам міцне здоров’я  і довгі роки життя, а поряд з Вами завжди будуть  ВІРА  і НАДІЯ, ЩАСТЯ і ЛЮБОВ.
           
        З повагою
        директор територіального центру,
        голова організації ветеранів Добропільського
        району                                                                          Маргарита БОЛОТОВА