Криворізька сільська рада

Адреса: Донецька обл., Добропільський р-н, с. Криворіжжя, вул. Центральна, 103
Веб-сайт: http://kryvorizka.rada.org.ua
E-Mail адреса: krivorozhss@ukr.net

Поіменне голосування першої сесії Криворізької сільської ради

2019

10.10.2019

           Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті «Внесення змін до Детального плану території для будівництва модульної амбулаторії в межах населеного пункту с.Криворіжжя, вул.Центральна, 103 Добропільського району Донецької області».
  1. Мета, склад та зміст проєкту внесення змін до детального плану території.
  Проєкт внесення змін до Детального плану території для будівництва модульної амбулаторії в межах населеного пункту с.Криворіжжя, вул.Центральна, 103 Добропільського району Донецької області розроблений у зв’язку з встановленням дизель-генераторної станції.

   Мета розроблення детального плану, відповідно до завдання на розробку детально плану території:
1. Подальше розроблення землевпорядної документації;
2. Набуття земельних ділянок у власність чи користування;
3. Будівництво модульної амбулаторії;
4. Визначення функціонального та цільового призначення території та земельних ділянок, в межах ДПТ. 
    Детальний план складається із пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені: основні принципи планування та забудови території.
  2. Основні техніко-економічні показники:
  Площа земельної ділянки складає 0,0007 га.

 3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

    Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Криворізької сільської ради від 27.05.2019 №VІІ/43-10 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення дизель-генераторної станції в межах населеного пункту с.Криворіжжя Добропільського району Донецької області».
Замовником розроблення проєкту є Криворізька сільська рада.
  Розробником – ФОП Віх О.В., кваліфікаційний сертифікат від 22.07.2013 серія АА № 001706.

 4. Інформація про місце і строки ознайомлення з внесенням змін до Детального плану території: 

   З проєктом детального плану території можна ознайомитися з 10.10.2019 по 10.11.2019 в будівлі Криворізької сільської ради за адресою: с.Криворіжжя, вул. Центральна; буд. 103; а також на офіційному веб-сайті Криворізької сільської ради http://kryvorizka.rada.org.ua в розділі «Оголошення».

5. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій: 

    Криворізький сільський голова Удовик Ріта Володимирівна (с.Криворіжжя, вул. Центральна; буд. 103, тел.0502597793.

6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

  
    Пропозиції до проєкту приймаються в строки з 10.10.2019 по 10.11.2019 у письмовому вигляді за адресою: с.Криворіжжя, вул. Центральна; буд. 103, тел. (06277)95-1-38. 
  Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ РІШЕНЬ КРИВОРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

      "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік", "Про встановлення розміру ставок єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб-підприємців та затвердження Положення про єдиний податок на території Криворізької сільскої ради на 2020 рік", "Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки на території Криворізької сільської ради на 2020 рік", "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік Криворізької сільської ради Добропільського району Донецької області". Проекти регуляторних актів рішень сесії Криворізької сільської ради Добропільського району та аналіз їх регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Криворізької сільської ради, а також в адміністративній будівлі Криворізької сільської ради за адресою: с.Криворіжжя, вул.Центральна,103.
     Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
     Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
   поштою за адресою: с.Криворіжжя, вул. Центральна,103.
  електроною поштою за адресою: krivorozhss@ukr.net


2018

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки для будівництва модульної амбулаторії в межах населеного пункту с.Криворіжжя, вул.Центральна, 103а Добропільського району Донецької області»


 2016
Про зняття з контролю рішення Криворізької сільської ради від 29.01.2015 №VІ/ 48-6 «Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» 
Про внесення змін до рішення Криворізької сільської ради від 21.05.2015 №VІ/51-2 «Про встановлення місцевих податків (в частині плати за землю) на території Криворізької сільської ради»
Про внесення змін до рішення Криворізької сільської ради від 29.01.2015 №VІ/ 48-2 «Про місцеві податки»
Про погодження тарифів на послуги водопостачання, що надаються комунальним підприємством «Агрокомсервіс»
 
 2015
 РІШЕННЯ сесії Криворізької сільської ради від 21.05.2015 №VІ/51-2 "Про встановлення місцевих податків (в частині плати за землю) на території Криворізької сільської ради"

Розпорядження сільського голови Криворізької сільської ради № 23 від 06.07.2015 "Про початок проведення в Криворізькій сільській раді перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади""