пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Навчання в Академії лідерства Ради Європи

     В рамках навчання по Програмі Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», з 24 по 25 березня представники органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей зібралися у Львові на 2-у сесію Академії лідерства Ради Європи. Добропільський район представила Тетяна Сидоренко, Золотоколодязький сільський голова.
 Учасники здобували знання у тренінгах, присвячених питанням стилів лідерства, побудови ефективної команди і комунікації в колективі, громаді та з усіма зацікавленими сторонами на місцевому, регіональному й національному рівнях. 

   Продовженням цього заходу став візит делегацій до м.Кракова Республіки Польща 27 та 28 березня. Слухачі мали можливість прийняти участь у декількох тематичних блоках на різні тематики, серед яких: побудова та успішне впровадження належної регіональної стратегії стимулювання; вплив інфраструктурних інвестицій на розвиток регіональної економіки; туристичне самоврядування та контроль у порівнянні з місцевим самоврядуванням та ін.
   За враженнями Тетяни Борисівни навчання виявилося дуже цікавим та  плідним, а здобуті знання стануть у пригоді для втілення на сільських територіях Добропільщини. Крім того, стали корисними нові знайомства з представниками інших органів місцевого самоврядування для подальшої співпраці.