середа, 28 березня 2018 р.

Участь у колегії райдержадміністрації

     28 березня 2018 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова, за участю голови районної ради Тамари Бєлянкіної, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищного голів, керівників підприємств, установ, організацій району, представників громадськості та ЗМІ.
  На порядок денний було винесено 3 питання.
  Доповідачем з першого питання про забезпечення виконання показників Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік в сільськогосподарській галузі та стан підготовки сільгосппідприємств до проведення весняно-польових робіт була начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Ольга Андрійченко, яка зазначила, що під урожай 2018 року посіяно 19120 га озимих культур на зерно, з яких 7637 га знаходяться в доброму і 11233 га – в задовільному стані. Всі господарства забезпечені насінням ярих сільгоспкультур, продовжується робота по завозу насіння пізніх культур. Господарства району вже включилися в проведення весняно-польових робіт, проводячи підживлення озимих культур на зерно. Техніка підготовлена на 100%, є ще потреба в завозі дизельного палива.
     Звернула начальник управління увагу присутніх на необхідності збільшення поголів’я великої рогатої худоби в господарствах району, прискорення роботи по отримуванні санітарних паспортів на право завозу, зберігання та використання пестицидів.
     Підсумовуючи розгляд даного питання, голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов наголосив на необхідності здійснення постійного моніторингу стану проведення комплексу весняних і літніх польових робіт сільськогосподарськими підприємствами району, проведення моніторингу стану посівів озимих та ярих культур на полях району, організації впорядкування прилеглих територій, узбіч доріг та лісосмуг.
      
   Значну увагу на засіданні було привернуто до питання виконання делегованих повноважень виконкомами місцевих рад у сфері соціального захисту населення. Доповідаючи з цього питання, заступник начальника управління соціального захисту населення Людмила Литвинова зазначила, що сьогодні особливої гостроти набула проблема надання різних видів соціальних послуг вразливим верстам населення. В минулому році на засіданнях виконкомів було розглянуто 77 питань у сфері соціального захисту населення. Найбільше уваги цьому питанню було приділено в Ганнівській, Світлівській, Золотоколодязькій сільських радах. Під час перевірок були виявлені також деякі недоліки в цьому питанні.
       Члени колегії розглянули питання про підсумки роботи підприємств ЖКГ в зимових умовах 2017-2018 років і завдання на період підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. В доповіді в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольги Бурковської було відзначено, що опалювальний сезон було розпочато вчасно, всі збої в роботі котелень виправлялися в ході роботи. Завданнями на період підготовки до роботи в новому опалювальному сезоні є проведення інвентаризації об’єктів соціальної сфери та ЖКГ на відповідні ремонти, складання кошторисів на капітальні та поточні ремонти об’єктів соціально-культурного призначення.
      Заслухавши дане питання, члени колегії рекомендували промисловим підприємствам району надати допомогу керівникам закладів соціальної сфери в підготовці їх до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років; філії «Автодор № 7» ДП «Облавтодор» провести ремонтні роботи на автошляхах району.
      Після розгляду та обговорення кожного питання були прийняті відповідні рішення, керівникам відповідних районних служб надані доручення голови райдержадміністрації.
Джерело: Добропільська райдержадміністрація.