вівторок, 31 липня 2018 р.

НЕ ПЕРЕСТУПИТИ МЕЖУ ЗАКОНУ!

                   На який термін обираються постійні комісії ради і у якому складі затверджуються? 
     Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" постійні комісії обираються радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії (п.2 ст. 47).
   Повний текст статті 47 "Постійні комісії ради" за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/280/97-%D0%B2%D1%80/page4