пʼятниця, 28 грудня 2018 р.

Більше 900 млн грн екоподатку отримав зведений бюджет Донеччини

      Питання збереження природноресурсного потенціалу для країни є актуальним і, насамперед, пов`язане зі створенням ефективних механізмів екологічного регулювання, у тому числі за допомогою екологічного податку. Важливість екологічного податку саме для Донеччини важко переоцінити, адже практично дві третини населення регіону проживає на територіях, де стан атмосферного повітря не відповідає встановленим нормам.
   В першу чергу, справляння екологічного податку обумовлено необхідністю часткової компенсації відтворення природних ресурсів та мінімізацією негативного впливу на них господарської діяльності підприємств.
   За 11 місяців 2018 року підприємства Донецької області сплатили 903,4 млн грн екологічного податку до бюджетів всіх рівнів. Так, до Державного бюджету надійшло 406,5 млн грн, а скарбниці місцевих громад отримали 496,9 млн гривень. Середньомісячний показник надходжень екологічного податку з початку року по Донецькій області становить 82,1 млн гривень.
    Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що граничний термін подання декларації з екологічного податку за ІV квартал 2018 року – 11 лютого 2019 року. Захист довколишнього середовища – наша загальна турбота, тому закликаємо підприємства Донеччини до своєчасної та повної сплати екологічного податку.
   Джерело: Головне управління ДФС у Донецькій області.