четвер, 30 січня 2020 р.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

   В закладах освіти Добропільського району відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. 
    Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». 
    З метою вшанування пам'яті жертв Голокосту, формування активної громадянської позиції в закладах освіти проведені бібліотечні заходи: оформлено виставку літератури «Історія скорботи та героїзму» для учнів 1-11 класів у Криворізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, виставка – реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої» проведена бібліотекарем Т.Ю. Кубаштой (Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
багато історичної інформації було представлено бібліотекарем Л.І. Чучин у виставці «Людяність у нелюдяний час» (Золотоколодязянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), в Нововодянській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулась книжкова виставка «Горить свіча, і пам'ять полум’ям тремтить».Джерело: Відділ освіти Добропільської РДА.