середа, 29 січня 2020 р.

Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації за тиждень

             До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень  звернулося та отримало консультації 205 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 31 особа, надання та призначення субсидії – 68 осіб, призначення соціальної допомоги, компенсації – 47 осіб та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 43 особи, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 16 осіб.
     За тиждень спеціалістами управління призначено та виплачено 43 види допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію» та ін. Проведено перевірку списків, наданих пологовими будинками для подальшої виплати грошової компенсації допомоги «пакунок малюка».
   Надано запити:
- до підприємств надавачів житлово-комунальних послуг щодо підтвердження використання житлово-комунальних послуг;
- до сільських та селищної рад для отримання довідок про забезпеченість громадян житловою площею (склад сім’ї) для призначення субсидії.
  Головним державним соціальним інспектором проводились перевірки матеріально - побутових умов внутрішньо переміщених осіб, осіб які звернулися за призначенням соціальної допомоги та житлової субсидії на придбання твердого пічного побутового палива.
   Кредиторська заборгованість станом на 24.01.2020 складає 22,34 тис. грн.,в тому числі:

- за придбання товарів та надання послуг з технічного обслуговування комп'ютерної та оргтехніки - 11,0 тис. грн.;
- із виплати грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 11,34 тис. грн.
Джерело: Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.