вівторок, 28 квітня 2020 р.

«ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ» ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

   В умовах карантину Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України не припиняє надавати консультації громадянам. Так, 27 квітня 2020 року в.о. начальника управління Н. Пітик провела «пряму телефонну лінію» з внутрішньо переміщеними особами.
  Протягом відведеного часу Неоніла Пітик надала консультації трьом громадянам: щодо отримання одноразової допомоги в розмірі 1000 грн. відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», про проведення індексації пенсій відповідно до ч.2 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 01.05.2020 та отримання пенсії з врахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014№ 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».
  Під час спілкування з громадянами керівника управління запропонувала зареєструватись на Вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, розповіла, як зручно й оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, зазначивши, що Вебпортал надає електронні послуги кожній особі індивідуально з дотриманням вимог до захисту персональних даних. 
Джерело: Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України.