вівторок, 23 червня 2020 р.

У Покровсько – Добропільському управлінні нагадують про своєчасну сплату податків

   У Покровсько – Добропільському управлінні ГУ ДПС у Донецькій області звертають увагу, що Порядок погашення зобов'язань платниками податків перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів) регулює Податковий кодекс України (далі - Кодекс). Саме Кодекс зобов’язує платників податків самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації. 
   З метою своєчасного надходження платежів до бюджету, звертаємося до платників податків з проханням забезпечувати рівномірну, повну та своєчасну сплату податків, не допускати заборгованості, не ухилятись від оподаткування та не порушувати встановлені законодавством терміни.
  Закликаємо до особистої відповідальності платників податків щодо наповнення бюджетів усіх рівнів! Це забезпечить реальну потребу в коштах для виконання соціальних видатків та відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі. 
  «Прозорі партнерські відносини з доброчесними платниками – пріоритет роботи органів ДПС», - наголосила начальник Покровсько – Добропільського управління Головного управління ДПС у Донецькій області Алла Єльникова. 
Джерело: Покровсько-Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області.