середа, 28 серпня 2019 р.

Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації за тиждень    До управління соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень (з 19.08.2019 по 23.08.2019) звернулося та отримало консультації 200 осіб, в т.ч. з питань надання пільг, компенсацій, ТЗР та санаторно-курортного лікування – 29 осіб, надання та призначення субсидії – 64 особи, призначення соціальної допомоги, компенсації – 41 особа та консультації щодо призначення різних видів допомоги – 45 осіб, за наданням довідок та повідомлень про отримання соціальної допомоги – 21 особа.
    За тиждень спеціалістами управління призначено 41 вид допомоги відповідно до Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства», «Про державну допомогу особам, які не мають права на пенсію».
    Надано запити:
- до підприємств надавачів житлово-комунальних послуг щодо підтвердження використання житлово-комунальних послуг;
- до сільських та селищної рад для отримання довідок про забезпеченість громадян житловою площею (склад сім’ї) для призначення субсидії. 
    Надано файли-запити до ДФС та ДОУПФУ Донецької області, щодо отриманих сум доходів платниками податків, які звернулися за призначенням субсидії. 
    В ДОУПФУ Донецької області згідно графіку перевірок головним спеціалістом з контролю за призначенням та виплатою пенсій перевірено 14 пенсійних справ. Проведено тестування та аналіз вивантажених баз даних (зворотна міграція з ППВП в АСОПД) одержувачів пенсій з нарахованими сумам на червень-липень. З Державного реєстру речових прав на нерухоме майно сформовано витяги на осіб, що звернулися за призначенням державної допомоги відповідно до ПКМУ № 505. 
   Головним державним соціальним інспектором проводилась перевірка матеріально - побутових умов внутрішньо переміщених осіб, осіб які звернулись за призначенням соціальної допомоги та житлової субсидії на придбання твердого пічного побутового палива. 
   Кредиторська заборгованість станом на 23.08.2019 складає 74,36 тис. грн., в тому числі:
- по пільгам на тверде побутове паливо та скраплений газ (населенню) – 0,19 тис.грн.;
- по пільгам на житлово-комунальні послуги (підприємствам) – 61,78 тис. грн.;
- виплата грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 12,39 тис. грн.