пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Вони змінять світ на краще

    28 листопада 2019 року в Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості відбувся навчальний семінар в рамках роботи бізнес-школи молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!».
   Виявити здібності та надати базові компетенції учнівській молоді для успішної самореалізації у майбутньому та допомогти реалізувати власні комерційні і соціальні проєкти, ось головна мета започаткування бізнес-школи молодого підприємця.
   Учні з інтересом знайомилися з поняттями бізнес-ідея та бізнес-план, сутністю бізнес – ідеї, розглядали яскраві приклади успішних підприємців. Дізналися про навички європейського рівня, а саме Hard skills і soft skills. Яка між ними різниця? Як і коли розвивати, для майбутньої кар’єри?
    Ділові ігри «Створи власний бізнес», «Скарга», «Купці» в які грала учнівська молодь допомогли їм в реалії відчути себе успішними бізнесменами. При обговоренні школярі говорили про те, що нового вони дізналися з сьогоднішнього заходу, ділилися своїми враженнями.
    Бізнес-школа молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!» – це чудова нагода отримати натхнення, розуміння і підтримку для успішних бізнес-починань, – говорить начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко.
    Бізнес-школа молодого підприємця «Вони змінять світ на краще!» чекає саме на тебе!
Довідки за телефоном (06277) 2-88-45. 

Джерело: Добропільський міський центр зайнятості.